Şirketinizi BTech ve NTech Awards 2020 için aday gösterin.

Tallinn, Estonya – 13 Şubat – Şirketinizi aday göstermek ve ilk Baltık ve İskandinav Teknoloji Ödülleri'nde düzenlenen yıldızlar arasında olmak için fotoğrafınızı çekmek için sadece 2 gün kaldı PICANTE Medya ve Etkinlikler ve TECH Conference Europe Spring Edition'ın bir parçası.

Yıllık TECH Conference Europe Spring Edition serisi, Baltık bölgesini gezmeyi ve Hareketlilik, Fashiontech, Yapay Zeka dünyalarından gerçek birinci sınıf uzmanları, karar vericileri ve yol göstericileri bir araya getirmeyi, Blockchain, Fintech, Siber Güvenlik, Edtech, Medtech, hükümet, güvenlik ve uyumluluk ve teknoloji. Konferans, dünyamızı daha iyi bir yer haline getirmek için inovasyonun nasıl uygulandığını ve icat edildiğini tartışacak.

Tüm görüşmeleri, tartışmaları ve ağ oluşturma fırsatlarını üstlenmek için, organizatörler ayrıca bölgedeki başarılarından dolayı Baltık ve İskandinav Teknoloji şirketlerini ödüllendirmeyi amaçlayan yıllık bir ödül töreni de başlatıyorlar. İçin kategoriler Baltic Tech Ödülleri (BTech Ödülleri) ve Nordic Teknik Ödülleri (NTech Ödülleri) aşağıdaki gibidir:

 • AI: En İyi Teknik Uygulama
 • AI: En İyi Başlangıç
 • AI: Yükselen Yıldız
 • AI: Yılın Şirketi
 • Blockchain: En İyi Teknik Uygulama
 • Blockchain: En İyi Başlangıç
 • Blockchain: Yükselen Yıldız
 • Blockchain: Yılın Şirketi
 • Fintech: En İyi Teknik Uygulama
 • Fintech: En İyi Başlangıç
 • Fintech: Yükselen Yıldız
 • Fintech: Yılın Şirketi

Şirketinizi aşağıdaki bağlantıdan aday gösterebilirsiniz: https://techconference.eu/nominate-for-btech-awards-baltic-tech-awards-and-ntech-awards-nordic-tech-awards-2020/

Adaylıklar aşaması 15inci ve 1 ile 31 Mart arasında çevrimiçi bir halk oylama aşaması gelecek. Bu süre zarfında, her aday şirket kısa haberleri yapmak için haberleri müjdelemek ve mümkün olduğunca çok oy alma şansına sahiptir. Her kategorinin kısa listesi en çok oy alan ilk 5 şirketten oluşacak ve resmi kısa liste Nisan başında açıklanacak.

Tüm kısa listeler, Türkiye'de gerçekleşecek olan TECH Conference Europe Spring Edition'a kaydolmaya ve katılmaya davet edilir. Tallinn 5 üzerindeinci Mayıs Radisson Blu Hotel Olümpia Konferansın katılımcı delegeleri tarafından yapılacak son oylama aşaması için.

Her kategorinin kazananları konferansın son oturumunda açıklanacak.

Hayal kırıklığını önlemek için biletinizi şimdi ayırdığınızdan emin olun. Koltuklar sınırlı ve hızlı satılıyor!

Genel Delege Kartınızı sipariş edin, Öğrenci / Öğretim Görevlisi / Profesör Geçiş veya VIP Paketi (Delege Kartı + Konaklama) şimdi.

PICANTE Avrupa Teknik Konferansı konfor ve iletişime vurgu yaparak kesintisiz bir ağ ve öğrenme fırsatları ekosistemi sunar. B2B ekosistemini şekillendiren, başarılı birinci sınıf uzmanlardan ve yol görücülerden öğrendikten sonra, tüm katılımcılar akşam sosyal toplantısında ağ kurarken bir içki alma ve rahatlama şansına sahip olacaklar.

2020'den itibaren konferansta Baltık ve İskandinav bölgesine odaklanan Spring Edition ve CEE bölgesine odaklanan Sonbahar Edition (2 Ekim 2020 – Prague) yer alacak.

Resmi web sitesini ziyaret edin ve göz at GÜNDEM / PROGRAM.

TECH Conference Europe'un önceki sürümündeki fotoğrafları ve videoları aşağıdaki bağlantıda görüntüleyebilirsiniz: https://techconference.eu/media-archive/

PICANTE Medya ve Etkinlikler (TECH Conference Europe'un organizatörleri) basın temasları:

PICANTE Medya ve Etkinlikleri Hakkında

PICANTE.today teknoloji, eğlence, yaşam tarzı, finans ve politika ile ilgili en son haberleri sindiren / elden alan ve günlük olarak okuyucularına ve abonelerine sunan bir haber yayınlama web sitesidir.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here