Star Trek serisinde Kaptan Kirk'ün tasviri ile tanınan aktör William Shatner, kripto bandwagonuna katılan en son ünlü. Şu anda kendi kripto odaklı podcast'ini oluşturmayı düşünen Shatner, etiketleme de dahil olmak üzere sektör hakkındaki düşüncelerini paylaşmaktan çekinmiyor Craig Wright bir sahtekarlık olarak.

Kaptan Kirk kendi kripto podcast'ine ev sahipliği yapmayı düşünüyor

Bugün internette kripto odaklı podcast ve şov eksikliği yokken, topluluk, özellikle Kaptan Kirk'ün kendisinden gelebilirse, sektör hakkında söz veren her şeye değer veriyor gibi görünüyor.

On yıllar süren Star Trek’in Yüzbaşı Kirk tasviri ile tanınan efsanevi Kanada doğumlu aktör William Shatner, düşünen kendi podcast'ini oluşturuyor ve ağırlıyor.

Twitter hesabına göre, ünlü aktör platformunu kripto para birimleri ve blockchain teknolojisi hakkındaki kelimeleri yaymak için kullanmak istiyor.

Shatner'ın podcast planlarıyla ilgili haberler Twitter'da orman yangını gibi yayıldı. Kripto topluluğu ilk önce aktörle delicesine aşık oldu. katıldı içinde Satoshi Şubat ayının başlarında yuvarlak masa toplantısı.

Shatner kendi kripto podcast'ini başlatmaya karar verirse, kripto paralar konusu paha biçilmez bir maruziyet elde edebilir. Shatner, 2,5 milyon Twitter takipçisine, belirli paraları veya ürünleri taşımayı planlamadığını, ancak blockchain teknolojisinin ve genel olarak endüstrinin potansiyelini tartışmaktan hoşlandığını söyledi.

Craig Wright'ı kınamak Satoshi Nakamoto devasa Twitter dövüşüne yol açar

Shatner'ın kripto topluluğu arasındaki son popülaritesi, bu sefer Craig Wright şeklinde bir barikata çarpmak zorunda kaldı. Wright'ın konusu, Shatner'ın “Faketoshi” nin Yuvarlak Masa toplantısına katılıp katılmadığı sorulduğunda Twitter'daki tartışmalarından birinde ortaya çıktı.

Dehşete BSV Shatner, Denounce Wright ve iddialarının çoğunun geçerliliğini sorguluyor. Shatner dedim hakkında nChain Bilim insanı:

“Neden kanıtlayamıyor? Okuduğum kadarıyla, bazı gizemli gümrük kurye anahtarları teslim edecek (dürüstçe Geleceğe Dönüş'ün hemen dışında bir sahne.) Eğer öyleyse, bunu kanıtlayabilmelidir. Bu, Anastasia için günümüzdeki arama gibi. ”

Calvin AyreAyre Group CEO'su ve BSV yanlısı outlet Outlet CoinGeek'in kurucusu, Shatner'a Wright'ın “her şeyi kanıtlayabildiğini” ve “tüm kanıtlara” sahip olduğunu söyleyerek iki sent verdi.

“Bize bu konuda hiçbir şey borçlu değil ve anahtarlara sahip olmak mahkemede yaptığı gibi bir kanıt değil” yazdı Twitter'dan.

Tartışma, Wright'ı destekleyenlerle sahtekarlık olduğuna inananlar arasında sert bir kavgaya dönüştü. BSV topluluğundan birçok eleştiriyi alan Shatner, konuyla ilgili görüşünün kristal berraklığında olduğundan emin oldu – Wright'ın aslında hiç şansı yok ya da çok az Satoshi.

Yayınlanan: , Kültür, Blockchain halkıLEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here