31 Cuma günü, İngiltere AB'yi resmen terk etti, üç yıllık bir bekleme sona erdi. Dünyanın en büyük ticaret bloğundan çıkması İngiliz vatandaşlarına umut ve korku getiriyor. Belirsizlik çıkış sorununu çevreler ve bu Bitcoin'de parlaması beklenir. İngiltere AB'den çıkmış olsa da, müzakerelerinin sonundan çok uzaklar. Ticaret görüşmelerinin gün sonuna kadar devam etmesi bekleniyor.

Ekonomik Belirsizlik Bitcoin İçin İyi Haber

Ekonomik belirsizlik dönemlerinde, Bitcoin yükseliyor. Geçen hafta, varlık Ekim ayından bu yana ABD borsadaki en kötü tek günlük performans sırasında yükseldiği için belli oldu. Bu, artan korkuların bir sonucuydu. Koronavırusu 150'den fazla can talep eden ve dünyaya yayılmaya devam eden Bu virüsün 40'tan fazla ülkeye yayıldığı ve 10.000'den fazla kişiye bulaştığı bildirildi. Aynı zamanda, kaynaklandığı Çin ekonomisini durma noktasına getirdi. Ekonomileri yaymaya ve boğmaya devam ederse Bitcoin'i besler.

Kripto topluluğu Twitter'da Brexit ile ilgili olarak Bitcoin'in geleceği hakkındaki iyimserliklerini paylaştı.

Ulusal Drama

İngiltere'de büyük bir ekonomik belirsizlik var. AB, İngiltere'nin her zaman bir arkadaş olacağını belirtmesine rağmen, ticaret anlaşmasında adil bir şekilde hareket edecektir. AB son üç yıldır İngiltere'nin teklif ettiği ticari anlaşmaları reddetti. Aslında İngiltere ticaret anlaşması olmadan AB'den çıkmanın eşiğine gelmişti.

İlan


İngiltere masaya geri döndükçe, bir ticaret anlaşmasının yapılacağına dair bir güvence yoktur ve AB'nin tercih ettiği anlaşmaya dayanmamakla birlikte, ne kadar adil olacağına dair bir açıklama da yoktur. İngiltere’nin çıkışı büyük bir ekonomik sonuç getirebilirs.

Top henüz İngiltere için düşmedi. Ülkenin hala ekonomisini etkilemeyen iyi bir anlaşma yapmak için bir yılı var. Ancak Başbakan Boris Johnson'un aradığı bu aşama

“Şafakın kırıldığı ve perdenin büyük ulusal dramımızda yeni bir eyleme geçtiği an”

Bitcoin için tatlı bir yer olan korku ve panik zamanı olmayı vaat ediyor. Ve yine 2020'de Bitcoin'de yükselmek için başka bir neden.

özet

İngiltere Eskiden AB'den Ayrılıyor; Bu Bitcoin için ne anlama geliyor?

Makale adı

İngiltere Eskiden AB'den Ayrılıyor; Bu Bitcoin için ne anlama geliyor?

Açıklama

31 Cuma günü, İngiltere üç yıl bekleyerek resmi olarak AB'den ayrıldı. Dünyanın en büyük ticaret bloğundan çıkması İngiliz vatandaşlarına umut ve korku getiriyor. Belirsizlik çıkış sorununu çevreler ve bu Bitcoin'de parlaması beklenir. İngiltere AB'den çıkmış olsa da, müzakerelerinin sonundan çok uzaklar. Ticaret görüşmelerinin gün sonuna kadar devam etmesi bekleniyor.

Yazar

John Kiguru

Yayıncı adı

CoinGape

Yayıncı Logosu

Coingape, gazeteciliğin en yüksek standartlarını takip etmeye kararlıdır ve bu nedenle, katı editoryal politika. CoinGape, haber makalelerinde sunulan gerçeklerin doğru olmasını sağlamak için tüm önlemleri alır.

feragat
Yazarlar ve yorum yapanların ifade ettikleri görüşler, görüşler, pozisyonlar ya da stratejiler sadece kendilerine aittir ve CoinGape'in görüşlerini, fikirlerini, pozisyonlarını ya da stratejilerini yansıtmayabilir. Kripto para birimlerine yatırım yapmadan önce pazar araştırmanızı yapın. Yazar veya yayın kişisel mali kayıplarınız için herhangi bir sorumluluk kabul etmez.


Facebook'ta Paylaş


Twitter'da paylaş


Linkedin'de paylaş


Telegram'da PaylaşLEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here