MadTech Podcast'in bu haftaki bölümünde, ExchangeWire’dan Ciaran O’Kane ve Lindsay Rowntree, reklam teknolojisi ve martech'teki en son haberleri tartışmak için geri dönen Rachel Smith'e katılıyor.

Bu haftanın bölümünde:

– IAB açıldı Proje Arka Planıdijital reklam endüstrisini, tüketiciler, işletmeler ve hükümet listesiyle tamamen uyumlu olacak şekilde yeniden yapılandırmaya çalışan ortak bir proje. Proje, başarılı olmak için Google ve Facebook gibi sektör genelinde gerekli çekişi kazanacak mı?

Mobil Dünya Kongresi (MWC) iptal edildi devam eden koronavirüs salgınıyla ilgili endişelere yanıt olarak bir sponsor ve katılımcı çekilmesinin ardından. Reklam teknolojisi sektörü gelecek yıl etkinliğe geri dönecek mi? Salgının APAC bölgesi üzerinde nasıl bir etkisi var?

– Premier League'in yeni CEO'su bölümün aktif olduğunu açıkladı maçlar için Netflix tarzı doğrudan tüketiciye akış hizmeti başlatma planları üzerinde çalışıyor, bir sonraki yurtiçi yayın hakları müzayedesinden önce 2022 gibi erken bir dönemde yurtdışı pazarlarında test edilecek. Böyle bir model İngiltere pazarı için işe yarar mı yoksa video akışı hizmeti akışı bir dereceye kadar abonelik pazarlarına yol açacak mı? Hangi denizaşırı pazarlar hizmete en uygun olur?

MadTech Podcast'i şu dillerde de mevcuttur:
Spotify
TuneIn
Apple iTunes
Google Podcast'leri
dikiş
Cep Dökümleri
RadioPublic
CastBox
Deezer

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here