XRP boğaları son zamanlarda ateşlendi ve fiyatı çok acı veren aylarda ilk kez 0.33 doların üzerine çıkardı. Bu etkileyici hamle, kripto pazarlarındaki yükseliş eğiliminin ve Ripple ekosistemindeki yeni gelişmelerin bir sonucu oldu.

XRP'nin yükseliş davası, XRP'nin arkasındaki San Francisco merkezli fintech şirketi olan Ripple Inc.'in Forbes tarafından ABD'deki ikinci en değerli fintech şirketi olarak kabul edildiğine dair raporlarla güçlendirildi.

Forple İlk 10 Listesinde Ripple Sıralaması NO.2

Forbes dergisi yakın zamanda bir liste 12 Şubat'ta ABD'deki en değerli 10 fintech şirketini sıraladı. Yayın, 2019'un ABD'deki fintech şirketleri için özellikle 18 milyar dolarlık toplam girişim sermayesi fonu ile harika bir yıl olduğunu kaydetti. Bu, bir önceki yılda görülen 13 milyar dolarlık önemli bir artıştı.

Ripple, VC fonları açısından büyük başarı elde eden fintech girişimlerinden biriydi. 2019'un sonuna doğru, Ripple, C Serisi finansman turunda 200 milyon dolar topladıtoplam değerlemesini 10 milyar dolara çıkardı. Sonuç olarak, Ripple şimdi ABD'deki ikinci en değerli fintech şirketi olarak seçildi. Ripple'ın geçen yıl 5 milyar dolarlık bir değerle dördüncü sırada yer aldığını belirtmek gerekir. Ripple, bu yıl ikinci sırayı almak için Coinbase ve Robinhood'u çıkardı.

Forbes ayrıca Ripple'ın şimdi teknolojisini sınır ötesi ödemeler için kullanan Standard Chartered, MoneyGram ve Santander gibi 300'den fazla müşteriyi topladığını belirtti. MoneyGram, ABD ve Meksika arasındaki işlemlerin% 10'unu XRP tarafından desteklenen İsteğe Bağlı Likidite (ODL) ürünü üzerinden işliyor.

Dalgalanma Ekosistemindeki Diğer Yeni Gelişmeler

Bu, Ripple ve BRD kripto cüzdanı arasındaki bağlantının raporlarıyla birlikte geliyor. Bunu takiben ortaklık, XRP BRD cüzdanlarına eklendi ve önce iOS sonra android'de erişilebilir olacak.

Bu, XRP topluluğu için harika bir haber çünkü BRD, 170 ülkede bulunan 3 milyondan fazla kullanıcılı bir müşteri tabanına sahip. Dahası, XRP, BRD'nin yeni kurumsal sınıf ürünü Blockset'te sunulan ilk kripto para birimi olacak ve bu da BRD'nin kullanıcılarının ihtiyaçlarına daha iyi hizmet etmesine yardımcı olacak.

Buna ek olarak, Ripple kısa süre önce Mısır Ulusal Bankası ile uluslararası ödemeler için Ripple’ın RippleNet'ini kullanacak başka bir ortaklık daha imzaladı.

Basın zamanında, XRP 0.335283 $ 'dan el değiştiriyor ve son 24 saatlik dönemde% 12.67 kazanç ile ilk 30'da en iyi performans gösteren varlık.


Günlük Kripto Haberlerini Alın Facebook | heyecan | Telgraf | Instagram




LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here