Kripto tüccarları ajite oluyor. Duyguları ticaret kalıplarında görülebilir. Kripto piyasası pompalanırken, talepler gittikçe büyüyor. Bu, Kayıp Korkusu (FOMO) tarafından itiliyor.

Son birkaç gün içinde, bu Bitcoin için açıktı. Kriptolar pompalanırken, günlük işlem hacmi çatıya çarpıyor. Yutturmacaya rağmen Bitcoin güçlü bir yükseliş gösteriyor, varlık 10.400 doların üzerine çıkamadı.

Bu pozisyondaki bir ret, dijital varlığın 10.150 $ seviyesine gerilediğini gördü. Tahmin edilebileceği gibi, bu bazı panikler ortaya koydu. Birçok yatırımcı, bunun piyasanın hazır olmadığı ve henüz güçlü bir yükseliş göstermediğinin bir işareti olduğuna inanıyor. Altcoinler için, bir piyasa paniği, paraların ağır dayak aldığı bir fiyat kan banyosu anlamına gelebilir.

Zaten, bir dizi altcoin Bitcoin'i kırmızı bölgeye kadar takip etti. Bitcoin SV ve Tezos% 7'den fazla bir oranda en kötü düşüşle vuruldu. Diğer paralar yaklaşık% 2'lik marjinal düşüşleri kaydediyor. XRP, Litecoin ve Ethereum gibi hala yeşil bölgede olanlar yavaşladı, en yüksek kazancı XRP,% 8'in biraz üzerinde bir kazançla.

Her ne kadar altseason her ne kadar bitcoin olsa da, Bitcoin hala% 60'tan fazla bir pazar hakimiyetine sahip olsa da, hareketi ilerlemeyi dikte etmeye devam edecek. Eğer bu hakimiyet bunun altına düşerse, altcoinlerin Bitcoin'in eğilimine bakılmaksızın kendi yollarını şekillendirdiklerini görebiliriz.

Ayılar henüz gelmedi

Bitcoin’in 10.400 $ 'lık reddi, düşüş işareti değil. Bu sadece varlığın çok hızlı tırmandığı ve bunun altında daha fazla konsolidasyona ve daha yüksek bir destek setine ihtiyaç duyulduğu anlamına gelir. Düşüşün Bitcoin ticaretinin 10.100 $ üzerinde olmasıyla varlık güçlü desteğin üzerindedir.

Bazı analistler, daha iyi bir konsolidasyon için 9.800 $ 'a bir düşüş olacağını söylüyor. Ancak, bu önemli bir riskle birlikte gelir. Yatırımcılar panik yapabilir ve büyük bir pazar satışını tetikleyebilir.

Yatırımcıların duyguları işlemlerini etkilemeye devam edecektir. Boğaların 10 bin dolarlık desteği koruması ve piyasa paniğinden kaçınmaları gerekiyor. 10 bin dolarlık psikolojik pozisyonun üzerinde, yatırımcıların satış yapma olasılığı düşük ve FOMO yeni yatırımcıları getirmeye devam edecek. Bununla, yakında Bitcoin 10.400 doların üzerine çıkmak için geri tırmanabilir.


Günlük Kripto Haberlerini Alın Facebook | heyecan | Telgraf | Instagram
LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here