Dünya devi firmalar, blok zinciri teknolojisini en önemli yatırım alanlarından biri haline taşıdı. Blok zinciri teknolojisi yakın gelecekteki finansal yapıyı tamamen ortadan değiştirmeye geliyor. Global bankaların neredeyse tamamı kendi blok zincir ekiplerini ve ortaklıklarını kurmaya başladı. Sürekli gelişen ve ilerleyen blok zinciri finansal modelleri dünya genelinde yatırımcılar açısından en çok gelecek vaat eden projeler arasında başı çekiyor. Ico yatırım seçenekleri arasında Banknet projesi öne çıkıyor.

Finans ve teknoloji alanında uzman kadrosuyla ve hazırladığı yenilikçi projelerle Banknet, yakın geleceğin önemli bir parçası olmayı hedefliyor. Banknet’in geliştirdiği blok zincir modelinde bankacılık hizmetleri, gayrimenkul işlemleri, sigortacılık ve kripto para borsası ve kripto para kredi/borç olarak iki ana dala ayrılan finansal hizmetler platformu bulunuyor.

Banknet BKIX Endeksi ile ICO Yatırımınız Güvence Altında

Banknet, kripto para borsalarının dengesiz hareketleri sonucu ortaya çıkabilecek olan zararları engellemek amacıyla gelişmiş formüller kullanarak güvenli bir dengeleme modeli oluşturdu. Bu modele göre Banknet projesinin kripto para birimi (BKU) güncel piyasada en değerli konumda bulunan kripto para birimleri ile dengelenecek. Oluşturulan BKIX endeksi piyasanın en değerli on kripto para birimi ile oluşturuluyor ve bu on kripto para birimi endekste eşit paya sahip oluyor (%10). Bu şekilde yatırımcıların varlıkları güvence altına alınmış oluyor.

Banknet’e Yatırım Yapmak İçin Nedenler

Şimdiden tartışmasız son yılların en büyük teknolojik gelişmesi olarak gösterilen Blockchain (blok zinciri)’nin gelecekteki yeri tartışılmaz. Piyasada milyarlarca dolar değere sahip bir teknoloji blok zinciri. Bu havuzdan en büyük payı, doğru projeye yatırım yapacak olan yatırımcılar paylaşacaklar. Şimdi neden Banknet’in doğru bir proje olduğu konusuna göz atalım.

Banknet dört ana dala ayrılan bir yakın vade planlaması ile karşımıza çıkıyor. Bankacılık, gayrimenkul, sigortacılık ve kripto para finansal hizmetleri. Erken token alımları sayesinde edinilecek olan BKU ilerleyen dönemde dört farklı kripto para birimi halini alacak. Her bir ana dal kendi kripto para birimine sahip olurken, erken dönem BKU sahipleri bu dört birimin hepsine sahip olacağı gibi BKU tokenlerini de ellerinde tutacaklar.

Banknet gayrimenkul sektörünü çok ciddiye alıyor. Bu sektörde dünyanın önde gelen şirketleri ile ortaklıklar sağlandı. Altyapısı hazır olan bu sistemde BKU kullanıcıları dünyanın dört bir yanında oldukça indirimli ve özel teklifleri değerlendirme imkanı bulacak. 

Sigorta sektöründe önemli adımlar atan proje, yatırımcılarının sağlığını da unutmuyor. BKU sahiplerinin faydalanabileceği özel paketler sayesinde sağlığınız da güven altında kalacak. Sunduğu finansal hizmetler sayesinde Banknet ailesinin üyeleri tüm transferlerini ve alım satımlarını başka bir tarafa ihtiyaç duymaksızın gerçekleştirebilecek.

BKU tokenlerine sahip olabilmek için bir çok kripto para birimini (BTC, ETH, XRP, DASH, LTC, EOS, WAVE , TRX, XMR, XEM, DOGE, BTG, BCD, ABC) ya da dolar ve avro ile alım yapmak için kredi kartınızı kullanabilirsiniz.

Oldukça Düşük Fiyatla İlk Alım Teklifi

Arzından kısa bir süre sonra değerini katlaması beklenen BKU tokenlerine erken dönemde sahip olarak çok büyük bir avantaj yakalayabilirsiniz. BKU’nun şu anda satış fiyatı 0.004$ ve bu fiyat yakın bir tarihte 0.014$’a yükselecek. Erken ICO yatırım seçeneklerini kaçırmayın.

1 COMMENT

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here